Teoria kreowania wartości dla akcjonariuszy w procesach fuzji i przejęć w polskim sektorze bankowym

Kategoria:
Wydawnictwo: Difin
ISBN: 9788376413099
Okładka: miękka
stron: 283
Wymiary: B5

49,90 

Czas wysyłki: Towar tymczasowo niedostępny

Podziel się ze znajomymi:

Opis

Z recenzji prof. zw. dr hab. Wiesława Dębskiego:

„Praca autorstwa Zbigniewa Korzeba jest wysoce wartościowym dziełem naukowym oraz dotyczy przedmiotu, który w Polsce jest bardzo interesujący z punktu widzenia naukowego, a jest jeszcze mało rozeznany. Wprawdzie na rynku polskim są książki z zakresu fuzji i przejęć pisane przez polskich autorów lub tłumaczone z języka angielskiego, jednakże mają one charakter podręcznikowy i nie zawierają dyskusji naukowej kwestii kreacji wartości dla akcjonariuszy w procesach fuzji i przejęć.”

Książka Z. Korzeba jest pionierską na rynku polskim dyskutującą w tak szerokim zakresie problem kreowania wartości dla akcjonariuszy w procesach konsolidacyjnych na przykładzie polskiego sektora bankowego. Jest to monografia, która z pewnością zostanie bardzo pozytywnie przyjęta zarówno przez środowisko naukowe zajmujące się bankowością oraz szerzej rynkiem finansowym, jak również praktyków zainteresowanych procesami fuzji i przejęć. Myślę również, iż będzie wykorzystywana do prowadzenia wielu zajęć w wyższych uczelniach ekonomicznych, a w szczególności polecana doktorantom.”

Zobacz inne książki z analizy technicznej:

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Teoria kreowania wartości dla akcjonariuszy w procesach fuzji i przejęć w polskim sektorze bankowym”