Zasady

(1 opinia klienta)
Kategoria:
Wydawnictwo: Agora
ISBN: 9788326829123
Okładka: Twarda
stron: 638
Wymiary: 15,5 cm x 23,5 cm

59,90 

Czas wysyłki: Towar tymczasowo niedostępny

Podziel się ze znajomymi:

Opis

Ray Dalio nazywany jest „Stevem Jobsem inwestowania”, a jego książka “Zasady” sprzedała się w milionach egzemplarzy na całym świecie. Z zawartych w nich porad korzysta między innymi Bill Gates, ale ich skuteczność oraz uniwersalna forma sprawdzają się na wielu płaszczyznach życia – będą tak samo przydatne dla potężnych prezesów, jak i tych, którzy dopiero szukają własnej ścieżki sukcesu.

O autorze

Ray Dalio jest inwestorem, miliarderem, założycielem i szefem największego na świecie funduszu hedgingowego Bridgewater Associates. Firma powstała w 1975 roku w nowojorskim, dwupokojowym mieszkaniu Dalio, a dziś jest piątym najważniejszym prywatnym przedsiębiorstwem w Stanach Zjednoczonych (Fortune), przynoszącym większe zyski inwestorom niż jakikolwiek inny fundusz hedgingowy w historii (Bloomberg). Ray Dalio pojawił się na liście najbardziej wpływowych ludzi na świecie oraz na liście Forbes 100 najbogatszych na świecie. Mieszka ze swoją rodziną.

1 opinia dla „Zasady”

  1. Zimny1078 (zweryfikowany)

    Masło maślane, niestety są to pierwsze słowa, które przychodzą mi na myśl po lekturze tej zdecydowanie za długiej książki. Odnoszę wrażenie, że można by ją skrócić o połowę. Muszę przyznać, że merytorycznie książka jest ok, i że każdy w niej znajdzie coś dla siebie. Ogólnie oceniam książkę na dobrą ale zdecydowanie męczącą i zbyt rozciągniętą przez autora.

Dodaj opinię