Blickpunkt Wirtschaft Niemiecki w ekonomii i biznesie + CD

(1 opinia klienta)
Kategoria:
Wydawnictwo: Poltext
ISBN: 9788375619294
Okładka: Miękka
stron: 442
Wymiary: 16,5 cm x 23,5 cm

59,90 

Podziel się ze znajomymi:

Opis

Znakomity i bestsellerowy podręcznik teraz dostępny z płytą CD! Wiele tysięcy studentów i biznesmenów nauczyło się ekonomicznego i biznesowego języka niemieckiego z tego właśnie podręcznika. Obecnie po raz pierwszy wydawca oferuje wydanie z płytą CD, spełniając oczekiwania zarówno nauczycieli języka niemieckiego, jak i osób samodzielnie uczących się niemieckiego. Podręcznik nie tylko umożliwia przyswojenie sobie w szerokim zakresie fachowego słownictwa, ale także przekazuje wiele ciekawych informacji o gospodarce. Teksty zawarte w książce dotyczą m.in. gospodarek krajów niemieckojęzycznych i Polski oraz gospodarki światowej, podstaw nauki o gospodarce i przedsiębiorstwie oraz europejskiej integracji gospodarczej.

Podręcznik jest podzielony na siedem rozdziałów. Każdy z nich składa się z różnej liczby samodzielnych jednostek lekcyjnych, złożonych z tekstu wprowadzającego oraz ćwiczeń sprawdzających. Materiał podstawowy wzbogacony został licznymi wykresami, rysunkami oraz fragmentami z czasopism i książek fachowych. Całość zamyka słowniczek niemiecko-polski wyrażeń specjalistycznych. Do korzystania z podręcznika potrzebna jest jedynie znajomość ogólnego języka niemieckiego.
Stanisław Bęza ma wieloletnie doświadczenie jako wykładowca języka niemieckiego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie i jest autorem wielu podręczników do nauki języka niemieckiego.

1 opinia dla „Blickpunkt Wirtschaft Niemiecki w ekonomii i biznesie + CD”

  1. Maciek

    Doskonała pozycja, napisana przez znakomitego germanistę. Świetna książka na przypomnienie sobie słownictwa z zakresu ekonomii, gospodarki. Dla chętnych, chcących przypomnieć sobie trochę gramatyki, polecam ” Krótkie repetytorium z gramatyki języka niemieckiego”, tego samego autora. Pozycja absolutnie ponadczasowa. 25 lat temu, przerobiłem te książeczkę i zdałem pisemny i ustny na 4, na germanistykę:) Autor z olbrzymim dorobkiem dydaktycznym i przede wszystkim skuteczny.

Dodaj opinię