Fastlane Milionera

Kategoria:
Wydawnictwo: GALL
Okładka: Miękka
stron: 528

54,90 

Czas wysyłki: Towar tymczasowo niedostępny

Podziel się ze znajomymi:

Opis

„Fastlane milionera” jest echem przypadkowego spotkania, które wydarzyło się dawno temu, kiedy byłem pyzatym nastolatkiem. Było to przyspieszone rozpalenie mojej świadomości zapoczątkowane przez obcego faceta prowadzącego mityczny samochód – Lamborghini Coutach. Tak narodził się „Fastlane”, a wraz z nim postanowienie, że zbudowanie bogactwa nie musi mi zająć 50 lat finansowej przeciętności pożeranej przez dziesiątki lat pracy, dziesiątki lat odkładania, dekady durnej skromności i dziesiątek lat 8-procentowego zwrotu z akcji.

Dziś, kiedy podbijam ulice w moim Lamborghini, przeżywam tą samą chwilę, tyle, że role się odwróciły. Aby uczcić swój sukces kupiłem sobie jedną z tych legendarnych bestii – Lamborghini Diablo. Jeśli nigdy nie miałeś okazji prowadzić samochodu, który swoją ceną przewyższa wartość domów większości ludzi, opowiem Ci jak to działa. Nie możesz się ukryć. Ludzie ścigają Cię po ulicach, siedzą Ci na zderzaku, gapią się na ciebie w trakcie jazdy powodując wypadki. Nawet tankowanie paliwa jest wydarzeniem. Ludzie pstrykają zdjęcia a wkurzeni ekolodzy patrzą na Ciebie spode łba. Z kolei inni insynuują coś odnośnie długości Twojego członka ? tak jakby posiadanie Hundaia sugerowało solidne wyposażenie przez naturę. Najczęściej, jednak, ludzie zadają pytania.

Najczęstsze pytania pochodzą od ciekawskich nastolatków, jakim i ja byłem lata temu: „Jakim sposobem stać Cię na to cacko?” albo „Czym się zajmujesz?”. Ludzie kojarzą Lamborghini z bogactwem i chociaż jest to bardziej iluzja, to jednak ten samochód jest to oznaką wymarzonego stylu życia, którego większość ludzi nie ogarnia. Teraz, kiedy słyszę te same pytania, które ja zadawałem dziesiątki lat temu, posiadam moc, aby dać Ci tę wiedzę. Wiedzę w postaci książki i być może wraz z nią także marzenie. Ta książka to moja oficjalna odpowiedź.

MJ DeMARCO

Więcej o książce „Fastlane milionera” oraz innych książkach o tematyce finansowej przeczytasz we wpisie blogowym „5 najlepszych książek o finansach”.

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Fastlane Milionera”