Makroekonomia. Wydanie III

Kategoria:
Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne
ISBN: 9788320824797
Okładka: Miękka
stron: 550

85,90 

Podziel się ze znajomymi:

Opis

Niniejsze wydanie „Makroekonomii” odzwierciedla ewolucję tej dziedziny wiedzy. Naukowcy w całej Europie prowadzą ożywioną debatę na temat kierunków jej rozwoju – zarówno pod względem metod nauczania, jak i prowadzenia badań. W nowym wydaniu uwzględniono wybrane efekty tej debaty, zachowując dotychczasowy układ materiału. Jest to jeden z najpopularniejszych podręczników ekonomii w Stanach Zjednoczonych, dostosowany do potrzeb studentów i wykładowców z Europy. W tym wydaniu jeszcze wyraźniej widać zmiany w stosunku do amerykańskiej wersji podręcznika.

Staraliśmy się zachować żywy, wciągający styl przekazu, mając na uwadze przede wszystkim początkujących adeptów ekonomii. Zamieszczone w książce przykłady, studia przypadków i artykuły prasowe pozwalają lepiej zrozumieć zagadnienia i rozważania teoretyczne. Artykułom prasowym towarzyszą pytania, które mają zachęcić do samodzielnego myślenia oraz krytycznego podejścia do zdobywanej wiedzy i wszelkich wypowiedzi na tematy ekonomiczne.

Witaj we wspaniałym świecie ekonomii — naucz się myśleć jak ekonomista, a otworzy się przed Tobą nowa rzeczywistość.

Jeśli przeglądasz tę książkę, prawdopodobnie zainteresuje cię również nasz wpis blogowy „Analiza fundamentalna w inwestowaniu – od czego zacząć?”.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Makroekonomia. Wydanie III”