Vademecum Kryptowalut

(1 opinia klienta)
Kategoria: ,
Wydawnictwo: KDP - Marek Stiller
ISBN: 9788395008108
Okładka: Miękka
stron: 223

49,00 

Czas wysyłki: 24 h

Podziel się ze znajomymi:

Opis

„Vademecum Kryptowalut” to kompleksowy poradnik, który umożliwi Ci zdobycie narzędzi niezbędnych do sprawnego poruszania się po przestrzeni kryptowalutowej i pokaże jak maksymalnie wykorzystać potencjał aktywów cyfrowych.

Kryptowaluty to dynamicznie rozwijająca się przestrzeń na pograniczu finansów i technologii, obok której nie możesz przejść obojętnie. Aktywa cyfrowe kryją w sobie bowiem ogrom potencjału – zarobkowego i rewolucyjnego. Również i Ty możesz wykorzystać go dla siebie – „Vademecum Kryptowalut” umożliwi Ci zdobycie narzędzi niezbędnych do przemiany z entuzjasty kryptowalut w prawdziwego inwestora i pomoże zrozumieć, jakie masz możliwości, jeśli tylko zechcesz je uwolnić.

Wybierz strategię skrojoną na Twoją miarę

Czy dywersyfikacja oraz prosta strategia inwestycyjna wystarczą, by w krótkim czasie znacznie zwiększyć swój zasób finansowy? Jak na potencjał inwestycji wpływa uśrednianie kosztów? W jaki sposób możesz wykorzystać analizę techniczną na swoją korzyść? Na te i wiele innych pytań odpowie Ci Vademecum Kryptowalut, czyli jedna z najbardziej kompleksowych książek dotykających zagadnień ze świata rynku aktywów cyfrowych.

Pozwól projektom zadziałać na Twoją korzyść

O projektach kryptowalutowych można powiedzieć wiele, jednak nie da się ukryć, że rynek ten pełen jest zróżnicowanych możliwości inwestycyjnych – nie zawsze działających na naszą korzyść. To dlatego w obliczu takiej możliwości warto zadać sobie pytanie: „Jaki problem rozwiązuje ten projekt?”

Z projektami kryptowalutowymi bywa różnie – możesz patrzeć na nie z dozą dystansu, ale nie da się ukryć potencjału, jaki się za nimi kryje. Posiadając odpowiednie narzędzia oraz wiedzę pozwalają na dokonanie trafnych długoterminowych decyzji inwestycyjnych, które pracują na Twoją korzyść.

Sięgnij po „Vademecum Kryptowalut” i dowiedz się, jak rozpocząć poszukiwania perełek w morzu opcji inwestycyjnych.

Jeden autor – ponad 200 stron kompleksowej wiedzy

Poznaj sekrety świata kryptowalut oparte na wiedzy i doświadczeniu, jakie Marek Stiller zdobył przez lata działania „w branży”. Zobacz jak dobrze wykorzystać techniczną, finansową i praktyczną wiedzę by zwiększyć swoje możliwości zarobkowe. Przekonaj się, że sukces w świecie aktywów cyfrowych leży w zasięgu ręki.

 • Rozdział „Kryptowaluty od Podstaw” stanowi rzetelne wejście w świat aktywów cyfrowych, w którym poruszane są również aspekty techniczne.
 • W rozdziale „Mój Pierwszy Wallet” odpowiadamy na pytania związane z wykonywaniem podstawowych czynności handlowych, takich jak kupowanie, sprzedaż i przede wszystkim bezpieczne przechowywanie kryptowalut.
 • „Inwestowanie z Głową” to rozdział, który przede wszystkim skupiony jest na niełatwej sztuce inwestowania. Oprócz omówienia wszystkich najważniejszych pojęć znajduje się w nim dużo złotych zasad, którymi powinien się kierować każdy entuzjasta kryptowalut poważnie rozważający dokonanie inwestycji.
 • „Świat Zdecentralizowany” to rozdział, w którym przyjmujemy znacznie szerszą perspektywę i staramy się wspólnie rozszyfrować rynek kryptowalut wraz z jego wieloma zawiłościami.
 • Ostatni rozdział, „W Poszukiwaniu Perełek”, obejmuje zawartą w pigułce wiedzę związaną z wyszukiwaniem najlepszych projektów kryptowalutowych.

Odważ się spróbować!

Jeśli przeglądasz tę książkę, prawdopodobnie zainteresuje cię również wpis blogowy Marka Stillera „Kryptowaluty – symbol przyszłości czy największe oszustwo świata?”.

Spis treści

 1. Wstęp
 2. Kryptowaluty od podstaw
 3. Mój pierwszy Wallet
 4. Inwestowanie z głową
 5. Świat zdecentralizowany
 6. W poszukiwaniu perełek
 7. Zakończenie

1 opinia dla „Vademecum Kryptowalut”

 1. Amadeusz

  Rewelacyjna książka, dużo mi pomogła na starcie.

Dodaj opinię