Zarządzanie projektami w organizacjach

Kategoria:
Wydawnictwo: WIG PRESS
Okładka: Miękka
stron: 256
Wymiary: 17,5 cm x 24,5 c

47,90 

Czas wysyłki: Towar tymczasowo niedostępny

Podziel się ze znajomymi:

Opis

„Zarządzanie projektami w organizacjach” J. Davidsona Frame’a to kompendium wiedzy z zakresu technik zarządzania projektami. Książka prezentuje ich praktyczny kontekst i uświadamia zagrożenia oraz pułapki, na których pojawienie się powinni być przygotowani menedżerowie projektu. W przystępny sposób objaśnia tajniki wyboru odpowiednich projektów, wytyczania mierzalnych celów, kalkulowania realistycznych budżetów, tworzenia struktury podziału pracy (WBS), optymalnego alokowania zasobów i osiągania zamierzonych rezultatów.

W czasach, kiedy przeszło trzecia część wszystkich rozpoczętych projektów nigdy nie została doprowadzona do końca, a ponad połowa przekroczyła budżet i termin ukończenia, znajomość technik i narzędzi skutecznego prowadzenia projektów staje się rynkowym „być albo nie być” dla każdej firmy.

Książka wydana we współpracy z Management Training & Development Center (MT&DC) i stanowiąca literaturę uzupełniającą do programu szkoleniowego Project Management Academy.

O autorze

J. Davidson Frame jest profesorem zarządzania w University of Management and Technology (UMT) w Stanach Zjednoczonych. Był twórcą i pierwszym dyrektorem International Center for Project Management Excellence na prestiżowym George Washington University. Od 1990 roku pełni funkcję dyrektora ds. certyfikacji w Project Management Institute (www.pmi.org) renomowanej organizacji pozarządowej zrzeszającej ponad 70 000 aktywnych menedżerów projektu z całego świata. Obecnie jest przewodniczącym Education Committee w PMI.

J. Davidson Frame wspiera swoim doświadczeniem wiele firm i organizacji rządowych przy wdrażaniu i doskonaleniu narzędzi zarządzania projektami. Jest także autorem cenionych książek, raportów i analiz związanych z zarządzaniem projektami w firmie.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zarządzanie projektami w organizacjach”