Jak zostać miliarderem

Kategoria:
Wydawnictwo: K.E. Liber
Okładka: miękka
stron: 281

56,90 

Czas wysyłki: Towar tymczasowo niedostępny

Podziel się ze znajomymi:

Opis

„Naprawdę pouczająca książka, opisująca strategie, które dały efekt w przypadku innych osób. Martin Fridson opisuje główne zasady, dzięki którym każdy miliarder odniósł sukces.”
Gordon Bethune
Prezes zarządu u dyrektor Continental Airlines

Wszyscy miliarderzy, którzy doszli do wielkich fortun, mają jedną wspólną cechę: są bardzo dobrzy w robieniu pieniędzy. Jednak ciężka praca, oszczędności i poświęcenie jest tylko częścią historii – reszta jest dopowiedziana w tej książce, ” zostać miliarderem” jest pierwszą tak obszerną pracą opisującą prawdziwe strategie i taktyki, dzięki którym powstały największe fortuny naszych czasów. Dzięki licznym przykładom takich osób jak Ross Perot, Richard Branson, Phil Anschutz, John D. Rockefeller, Wayne Huizenga, Bill Gates, J. Paul Getty i Kirk Kerkorian, Jak zostać miliarderem zaprezentuje Wam zasady, dzięki którym możecie się wzbogacić i rozwinąć umiejętność robienia interesów.

„Czy naprawdę chcesz być bardzo bogaty?
Bogactwo zdobywa się z bólem, z troską opiekuje i traci z żalem.”
Thomas Draxe

Parę słów o książce:
Moje gratulacje!

Otwierając książkę ” zostać miliarderem” uczynili Państwo poważny krok w swojej podróży ku wielkiemu bogactwu. W rzeczywistości jesteście Państwo dużo dalej, niż byli obecni miliarderzy, kiedy zaczynali swoją karierę. W przeciwieństwie do Was nie mieli oni żadnych wskazówek. Nie było żadnego podręcznika, który przedstawiałby i analizował w systematyczny i obiektywny sposób różne metody zdobycia bogactwa i osoby, które te metody stosowały. Jak się przekonacie w dalszej części tej książki, wielu obecnych miliarderów przez wiele lat szukało drogi do zdobycia pieniędzy zanim ją znaleźli. Nikt oczywiście nie twierdzi, że jedynie czytając tą książkę osiągnęliby to, co mają, jednak z pewnością przeczytanie tej książki zaoszczędziłoby im wiele czasu i wysiłku.

Tomasz Prusek o książkach „K.I.S.S” oraz „P.I.I.G.S”:

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Jak zostać miliarderem”