Zbij fortunę na dywidendach

(1 opinia klienta)
Kategoria:
Wydawnictwo: MT Biznes
Okładka: twarda
stron: 248
Wymiary: 15,8 cm x 23,3 cm

38,90 

Czas wysyłki: Towar tymczasowo niedostępny

Podziel się ze znajomymi:

Opis

Autor udowadnia, że każdy inwestor może spodziewać się kilkunastoprocentowych zysków, jeśli wykorzysta sprawdzoną strategię konserwatywnego inwestowania.

Krok po kroku Marc Lichtenfeld tłumaczy, jak opracować strategię inwestycyjną, która po zastosowaniu nie wymaga zbyt dużej uwagi i przynosi zyski wyższe niż średnia ogólnorynkowa, dzięki czemu nasz majątek rośnie, a my możemy skupić się na innych, ważniejszych sprawach.

Autorski system 10-11-12 Marca Lichtenfelda nauczy cię, jak generować dochody co kwartał, a nawet co miesiąc. Łatwo jest go zrozumieć i, co najważniejsze, sprawdził się w wieloletnim działaniu w czasach hossy i w czasach bessy.

Dzięki niemu będziesz potrafił wybrać akcje, które zapewnią ci roczną stopę zwrotu wielkości przynajmniej 12%. System ten pomaga w konfiguracji inwestycji tak, by można było zapewnić sobie większe bezpieczeństwo i dobrobyt.

Mając tę książkę za przewodnik, odkryjesz to, co inni inwestorzy stosujący system 10-11-12 już dobrze wiedzą!

Jesteś na dobrej drodze do niekończących się zysków przewyższających ogólnorynkową stopę zwrotu i spokojnie przesypianych nocy (lub przynajmniej wolnych od zmartwień związanych z twoimi finansami). Dzięki wyczerpującym wskazówkom, jak wyszukiwać sprawdzone spółki dywidendowe i inwestować konserwatywnie, ta książka jest wszystkim, czego potrzebujesz na temat dywidend!

Trader21 o „Inteligentnym inwestorze XXI wieku”

1 opinia dla „Zbij fortunę na dywidendach”

  1. inż. Mamoń

    Polecam tę książkę gorąco. Wszystko bardzo prosto wytłumaczone, dużo przykładów z rynku amerykańskiego, na którym inwestowanie nie stanowi dziś już problemu. Dywidendy w USA są płacone kwartalnie a nawet co miesiąc! Opisana magia procentu składanego, reinwestowania dywidendy i wzrostu jej wysokości, która przy początkowej inwestycji 10 tys. $ po 20 latach daje fortunę. Opisane także bardziej zaawansowane strategie np. wystawianie pokrytych opcji kupna w celu powiększenia zwrotu z akcji spółek dywidendowych.

Dodaj opinię