Grzeczne dziewczynki się nie bogacą. 75 błędów, które utrudniają kobietom osiągnięcie niezależności finansowej

Kategoria:
Wydawnictwo: Onepress
Okładka: Miękka
stron: 240
Wymiary: A5

28,40 

Czas wysyłki: Towar tymczasowo niedostępny

Podziel się ze znajomymi:

Opis

Przejmij kontrolę nad swoim życiem i zostań bogata

Żyjesz nie tak, jakbyś chciała? Myślisz o innych, zaniedbując siebie? Wybierasz bezpieczeństwo i przesadną uczciwość? Stwarzasz sobie sztuczne ograniczenia? Pozwalasz innym kontrolować Twoje życie i Twoje finanse? Powiem Ci, skąd się to bierze. Otóż zachowania, których nauczyłaś się jako dziewczynka, nie pozwalają Ci zostać niezależną kobietą, swobodnie podążającą za marzeniami.

Wyjaśnię Ci szczerze i otwarcie, dlaczego popełniasz wszystkie lub niektóre z 75 błędów finansowych, przeszkadzających kobietom w zdobyciu bogactwa, na jakie zasługują.

Odkryj, jak ogranicza Cię Twój sposób myślenia o sprawach finansowych: dlaczego utknęłaś w miejscu, w uzależniającym związku czy w pracy, gdzie zarabiasz mniej, niż powinnaś. Wierz mi, że możesz przejąć kontrolę nad swoim życiem i zarabiać więcej pieniędzy, niż Ci się marzyło w najśmielszych snach. Przestań wierzyć w mity, które od dziecka wmawia Ci otoczenie: że pieniądze szczęścia nie dają, że lepiej być dobrym niż bogatym, że jak będziesz ciężko pracować, to pieniądze przyjdą same.

Przestań popełniać błędy „grzecznych dziewczynek”:
– błąd 4: brak dążenia do wygranej. Uprzejmie, cicho, nie myśląc o sobie – tak grę finansową prowadzą „grzeczne dziewczynki”;
– błąd 10: analfabetyzm finansowy. Wiedza to potęga. Naucz się, jak mądrze kupować i dokonywać transakcji bankowych;
– błąd 20: szukanie emocjonalnego oparcia w wydawaniu pieniędzy. Zrozum swoje emocje: nie kupuj tylko po to, by poprawić sobie humor;
– błąd 45: oszczędzanie zamiast inwestowania. „Grzeczne dziewczynki” ze strachu trzymają pieniądze na nisko oprocentowanych kontach. Naucz się inwestować i zostań bogata.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Grzeczne dziewczynki się nie bogacą. 75 błędów, które utrudniają kobietom osiągnięcie niezależności finansowej”