Intensywny kurs przywództwa. Szybki program rozwoju zdolności przywódczych

Kategoria:
Wydawnictwo: Onepress
stron: 160
Wymiary: A5

28,40 

Czas wysyłki: Towar tymczasowo niedostępny

Podziel się ze znajomymi:

Opis

Zostań prawdziwym przywódcą

– Poznaj różnicę pomiędzy menedżerem i przywódcą – Zapoczątkuj i przeprowadź zmiany w firmie – Zmobilizuj pracowników do wspólnego działania

Między menedżerem a przywódcą istnieje ogromna różnica. Każdego roku firmy na całym świecie wydają ogromne pieniądze na szkolenia menedżerów, ale nie są w stanie wykształcić dobrych przywódców — takich, którzy potrafią pociągnąć za sobą innych ludzi oraz zapoczątkować i przeprowadzić gruntowne przemiany w działaniu i strukturze firmy. Wszechobecna presja wprowadzania zmian w przedsiębiorstwach, globalizacja i rosnąca świadomość klientów to czynniki, które powodują, że w każdej firmie, która chce odnosić sukcesy, powinien znaleźć się dobry przywódca.

Jeśli chcesz rozwinąć swoje umiejętności przewodzenia ludziom, sięgnij po książkę „Intensywny kurs przywództwa. Szybki program rozwoju zdolności przywódczych”. Znajdziesz w niej wiadomości, które pomogą Ci w sytuacji, gdy musisz podejmować decyzje i działać pod presją czasu. Lektura pomoże Ci przeanalizować swoje mocne i słabe strony, dzięki niej dowiesz się, jak odnaleźć się w nowej roli przywódcy, zmienić swoje porażki w sukcesy i przekonać do swoich idei innych ludzi. Staniesz się doskonałym przywódcą, z którego zdaniem wszyscy będą się liczyć.

– Istota przywództwa
– Poznawanie firmy i określanie celów
– Rozwijanie umiejętności podejmowania ryzyka
– Przeprowadzanie radykalnych zmian
– Budowanie relacji i zaufania
– Wywieranie wpływu na ludzi

Wiadomości zawarte w tej książce pozwolą Ci zostać prawdziwym przywódcą.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Intensywny kurs przywództwa. Szybki program rozwoju zdolności przywódczych”