Winston Churchill. Przywództwo wybitnego męża stanu

Kategoria:
Wydawnictwo: Onepress
Okładka: Miękka
stron: 280
Wymiary: 14 x 21 cm

38,90 

Czas wysyłki: Towar tymczasowo niedostępny

Podziel się ze znajomymi:

Opis

Świat potrzebuje wielkich przywódców

– Odpowiedzialność i siła

– Perswazja i inspiracje

– Odwaga i optymizm

”Książka udowadnia, że zasady, jakimi kierował się Churchill, łatwo dają się przenieść w dzisiejszy świat biznesu. (…) Jeśli pominąć kontekst polityczny, takim życiorysem mógłby szczycić się każdy z wielkich przywódców wszech czasów”

„Business Time”

”Im dalej wstecz spoglądamy, tym lepiej widzimy przyszłość”

Winston Churchill

Biznesmen na wojnie

Kim jest Winston Churchill dla współczesnych? Pewne jest, że to wciąż nie tylko mglista postać z pożółkłych kart historii. To bez wątpienia genialny strateg, wielki dyplomata i legendarny przywódca. Reprezentował sobą znacznie więcej niż tylko świat polityki. Premier Wielkiej Brytanii był prawdziwym człowiekiem renesansu, autorem wielu książek historycznych i uzdolnionym malarzem z dyplomem Królewskiej Akademii Sztuk Pięknych. Czego dziś możemy nauczyć się od tego męża stanu z duszą biznesmena?

Winston Churchill był nade wszystko błyskotliwym wizjonerem. Posiadał wybitną umiejętność perswazji oraz racjonalnej oceny sytuacji. To przymioty charakteryzujące wszystkich wielkich przywódców, zarówno na arenie politycznej, jak i w świecie biznesu. Umiejętność inspirowania, przekonywania, zgłębiania niejasności i studzenia konfliktów, a przy tym zdolność do ogarnięcia wszystkich zagadnień stanowiących strukturę organizacji, stanowczość, zaufanie i wskazywanie właściwej drogi – w dzisiejszym świecie szczególnie potrzebujemy tak wybitnych postaci. Przykład Churchilla dostarczy Ci mnóstwo materiału do przemyśleń.

Lekcje legendarnego lidera

– Sztuka wojny w świecie biznesu – poznawanie reguł.
– Wyciąganie wniosków z popełnionych błędów i porażek.
– Zarządzanie ludźmi i samym sobą.
– Kwestie odpowiedzialności w strukturach władzy.
– Fundamenty retoryki i zasady komunikacji.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Winston Churchill. Przywództwo wybitnego męża stanu”