Negocjacje na rynku nieruchomości

(1 opinia klienta)
Kategoria:
Wydawnictwo: Poltext
ISBN: 9788375612073
Okładka: Miękka
stron: 234
Wymiary: 16,5 cm x 23,5 cm

47,90 

Czas wysyłki: Towar tymczasowo niedostępny

Podziel się ze znajomymi:

Opis

Książka zawiera podstawy negocjacji na rynku nieruchomości poszerzone o przemyślenia wynikające z doświadczeń autora. Konkretne sytuacje oraz techniki negocjowania transakcji na rynku nieruchomości wyjaśnione zostały za pomocą przykładów z rzeczywistych negocjacji.

Książka jest podzielona na trzy części:

Pierwsza omawia przygotowanie do negocjacji w zakresie wiedzy, informacji i kontekstu psychologicznego. W drugiej części zaprezentowano konkretne techniki wykorzystywane w negocjacjach oraz sposoby unikania pułapek i ponoszenia strat. Część trzecia zawiera interpretację przebiegu i efektów negocjacji.

Obecny kryzys na rynku nieruchomości nadaje tej książce duże znaczenie praktyczne. Książka pomoże osobom dokonującym sprzedaży, najmu czy zakupu mieszkania, domu lub działki w sprawnym i efektywnym przeprowadzeniu transakcji.

Książka ukazuje się w serii Nieruchomości wydawnictwa Poltext.

O autorze

Cezary Szubielski – w latach 1994- 1997 pracownik administracji rządowej, gdzie m.in. kierował referatem zarządzającym nieruchomościami Skarbu Państwa na obszarze dzisiejszego powiatu warszawskiego. Następnie w latach 1997-2001 kierował wydziałem zajmującym się gospodarką nieruchomościami w jednej z warszawskich gmin. Od 2001 r. do 2003 r. dyrektor działu inwestycji firmy developerskiej Marvipol, znanej z wielu inwestycji na terenie Warszawy. Od 2006 r. zajmuję się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami jako dyrektor w firmie Krupa Nieruchomości – jednej z największych firm pośrednictwa z wieloletnią tradycją na warszawskim rynku. Jest autorem dwóch książek: Jak bezpiecznie kupić mieszkanie przez pośrednika oraz Sprzedajemy mieszkanie przez pośrednika. Od 2008 r. regularnie pisze o rynku nieruchomości na łamach „Rzeczypospolitej”.

1 opinia dla „Negocjacje na rynku nieruchomości”

  1. Dawid

    Świetna książka. Najlepsza jaką czytałem z tematyki o negocjacjach. Skierowana typowo na nieruchomości. Ciężko ja dostać.

Dodaj opinię